Kullanım Koşulları

WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI

https://tullaa.com alan adındaki web sitemizdeki web sayfaları ve ona bağlı tüm sayfalar (“Web Sitesi”) merkezi Gaziosmanpaşa Bulvarı Niyazi Ersoy İş Merkezi No: 61/410 adresinde bulunan Tülay Arslan – Tullaa El İşi Triko Dış Giyim Toptan Tic.  firmasının (“Firma”) malıdır ve onun tarafından işletilir. Sizler (“Kullanıcılar”) Web Sitesi’nde sunulan tüm hizmetleri kullanırken ve alışveriş yaparken aşağıdaki şartlara tabi olduğunuzu, Web Sitesi’ni kullanmaya devam etmekle, bu Kullanım Koşullarını okuduğunuzu, anladığınızı ve bu şartlarla bağlı olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız.

Web Sitesi’nden bir ürün satın almak istemeniz halinde, satın alma işlemi usulünce yapılacak mesafeli satış sözleşmesine tabi olacaktır. İşlem sırasında Kullanıcılar tarafından görülecek ön bilgilendirme formu ve mesafeli satış sözleşmesi şartları geçerli olacaktır.

Kullanıcıların Yükümlülükleri

Kullanıcı, Web Sitesi’nin kullanımında tersine mühendislik yapmayacağını ya da bunların kaynak kodunu bulmak veya elde etmek amacına yönelik herhangi bir başka işlemde bulunmayacağını aksi halde ve üçüncü kişiler nezdinde doğacak zararlardan sorumlu olacağını, hakkında hukuki ve cezai işlem yapılacağını peşinen kabul eder.

Kullanıcı, Web Sitesi’ni kullanırken yasalara uyacağını kabul eder.

Kullanıcı, Web Sitesi’ne yazılım virüsü veya başka zararlı kodlar içeren içerikler yüklemeyeceğini kabul eder.

Kullanıcı, Web Sitesi’nden elde ettiği bilgileri kopyalayamaz, kullanamaz veya ifşa edemez.

Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları

Web Sitesi’ne ilişkin bütün fikri mülkiyet hakları bize aittir. Web Sitesi’nde yayınlanan, görseller, metinler, tasarımlar, videolar, grafikler vb. bize ait olup, ulusal ve uluslararası hukukun koruması altındadır. Web Sitesi’nde yer alan marka ve logolar bize veya ilgilisine aittir.

Web Sitesi’nde yer alan içerik ve bilgiler hiçbir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve/veya aktarılamaz. Web Sitesi’nin bütünü veya bir kısmı diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz, aksi fikri ve sınai mülkiyet hakkının ihlali anlamına gelecektir.

Ürün Bilgisi

Firma, Web Sitesi’nde satışa sunulan ürünlerin bilgilerini güncel tutmak için makul gayreti gösterecektir. Ürünlerin renkleri bilgisayar ekran görüntüsü nedeniyle gerçeğinden farklı gözükebilir. Bu durumda Firma sorumlu tutulamaz.

Sorumluluk Sınırlandırmaları

Web Sitesi biz ait olmayan veya kontrolümüzde olmayan başka internet sitelerine ve/veya portallara, dosyalara veya içeriklere bağlantı verebilir. Bu üçüncü kişi web sitelerine ve içeriklerine erişim sağlamanız halinde risk size aittir.  Söz konusu bağlantıların yöneldiği internet siteleri, hizmetler, içerikler, ürünler vb. ile ilgili herhangi bir beyan veya garanti vermemekte ve sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Firma, Web Sitesi’nin yazılımının her türlü hatadan arınmış olduğunu ve Web Sitesi’nde herhangi bir virüs yer alıp almadığı konusunda herhangi bir sorumluluk yüklenmemektedir. Eğer Web Sitesi’nde yer alan herhangi bir yazılım sebebi ile ziyaretçilerin kullandığı yazılım ve/veya donanım unsurlarına herhangi bir zarar gelirse Firma’ya bu konuda hiçbir sorumluluk yüklenemez.

Kullanım Koşullarında Değişiklikler

Firma, Web Sitesi ve Web Sitesi uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, Web Sitesi Kullanım Koşulları ile Web Sitesi’nde sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, Web Sitesi’ni yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler Web Sitesi’nde yayım anında yürürlüğe girer. Web Sitesi’nin kullanımı ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer internet sayfaları için de geçerlidir. Bu sebeple kullanıcıların Web Sitesi’ne her girişte bu yasal uyarı sayfasını ziyaret etmeleri tavsiye edilmektedir.

Web Sitesi’ni ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kullanım Koşulları ile ilgili bize aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Unvanı: Tülay Arslan – Tullaa El İşi Triko Dış Giyim Toptan Tic.
Adresi: Gaziosmanpaşa Bulvarı Niyazi Ersoy İş Merkezi No: 61/410
Telefon:
E-posta: info@tullaa.com

Kullanıcılar, talep ve şikayetleri ile ilgili kanuni parasal sınırlar dahilinde yerleşim yerlerindeki İl ve İlçe Hakem Heyetleri ile Tüketici Mahkemeleri’ne başvurabilirler.

Shopping Cart
Scroll to Top